var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-21162358-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

VÁNOČNÍ VÍDEŇ

14. 11. 2017

číst více

Šance onkoláčkům

13. 11. 2017

číst více

Přednáška Zdravotnické záchranné služby

13. 11. 2017

V pátek 3. listopadu měli naši žáci možnost si vyslechnout přednášku a praktické ukázky od Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina "První pomoc do škol". Po přednášce a zodpovězení dotazů z praxe jsme si vyzkoušeli masáž srdce na figuríně a prohlédli sanitní vůz.

FOTOGALERIE

číst více

Veletrh vzdělávání Jihlava

13. 11. 2017

A v pátek jsme také pokračovali v propagaci naší školy a našich oborů. Tentokrát jsme zavítali do Jihlavy. I zde jsme zájemcům o studium ukázali mnoho našich dovedností a naši žáci ukázali co vše dovedou.

FOTOGALERIE

číst více

Veletrh vzdělávání Žďár nad Sázavou

13. 11. 2017

Ve čtvrtek 9. listopadu se naše škola prezentovala na tradičním veletrhu vzdělávání ve Žďáru nad Sázavou. I sem se nám podařilo přivést některé s našich workshopů a umožnit zájemcům o studium nahlédnout trochu do našich oborů.

FOTOGALERIE

číst více

Děvčata vítězkami okresního kola v basketbalu

10. 11. 2017

V úterý 7. listopadu se v tělocvičně Obchodní akademie a Hotelové školy Třebíč uskutečnilo okresní kolo středních škol v basketbalu. Ve velmi vyrovnaném turnaji se naše děvčata po několika smolných letech konečně dočkala vítězství, kdy v konkurenci pěti týmu bez porážky celý turnaj vyhrála před SŠ stavební a třebíčským gymnáziem. Družstvo ve složení Magdalena Keilová, Žaneta Macková, Michaela Dohnalová, Eva Vrtalová, Petra Břinková a Eliška Břinková si tak po zásluze zajistilo postup do krajského finále v Pelhřimově.

FOTOGALERIE

číst více

Schůzky s rodiči žáků

08. 11. 2017

Schůzka s rodiči žáků se koná dne 15. listopadu 2017 v 16:00 hodin v budově A - Sirotčí 4.

číst více

Roadshow ZŠ - Brtnice

08. 11. 2017

Ani dnes jsem nezaháleli a vypravili jsme se mimo Třebíč a do Brtnice, kde jsem zavítali na místní základní školu. Skupinám žáků dvou 8. ročníků a jedné 9. třídy jsme mohli opět ukázat něco z našich řemesel a dovedností. Děkujeme za pěkné prostředí a těšíme se na další návštěvu žáků u nás ve škole nebo na jejich další studium na naší škole.

FOTOGALERIE

číst více

Roadshow ZŠ - Týnská

08. 11. 2017

Naše Roadshow pokračuje v úterý na Základní škole Týnská v Třebíči. Opět jsme mohli žákům 8. a 9. ročníků ukázat dovednosti našich žáků a nechat je trochu ochutnat z naší nabídky oborů vzdělávání. Děkujeme opět za příjemné prostředí.

FOTOGALERIE

číst více

Konverzační soutěž

07. 11. 2017

číst více

zobrazit starší