var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-21162358-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
Close

4. kolo přijímacího řízení

31. 8. 2017

Vážení rodiče a uchazeči,

4. kolo přijímacího řízení se koná dne 31. 8. 2017 do studijních oborů Obchodní akademie (Všeobecná ekonomika, Veřejná správa, Sportovní management), Hotelnictví a učebních oborů Cukrář, Kuchař-číšník, Kadeřník a dálkové formy nástavbového studia Podnikání.

Žáci budou přijímáni na základě bodového vyjádření prospěchových kritérií. Přihlášky je třeba doručit do 30. 8. 2017.

Předání rozhodnutí o přijetí ke studiu:  31. 8. 2017 od 6:30 do 15:30 hodin.

Gastronomické soutěže

Gastro Vlašim

2. místo – 2008 Barbora Hlaváčková

Hanácký pohár Prostějov

2. místo – 2009 Adam Smilek

Gastroden Velké Meziříčí

1. místo – 2009 Adam Smilek

Radegast Birell Cup

1. místo – 2010 Martin Bárta

 

Soutěže ve vyřezávání ovoce a zeleniny

Czech Carvinga Cup 2010 Ostrava

3. místo v celkovém pořadí – Eliška Vostalová

Danubius Gastro Bratislava 2011

3. místo v zlatém pásmu – Eliška Vostalová

Mistrovství Evropy v carvingu v Německu, Lipsko 2012

zlatá medaile za 1. místo v řezbářském sprintu


Kadeřnické soutěže

Karolina Cup Jihlava

2. místo – 2009 Klaudie Kotounová

Hairdresser Open 2011 v Rakousku, St. Polten

2. místo kategorie Proměny a 1. místo vítězný tým z Vysočiny


Cukrářské soutěže

O pohár blanických rytířů Vlašim

zlatá medaile – 2008 Šárka Mezníková

zlatá medaile – 2009 Vojtěch Poskočil

stříbrná medaile – 2010 Vojtěch Poskočil a Petra Vondráková

4. místo – 2011

Gastro Hradec Králové

stříbrná medaile – 2008 Jaroslava Ševčíková

2. místo – 2011

Cukrář roku

bronzová medaile – 2008, 2009 Petra Bohuslavová

  • gastronomické soutěže
  • soutěže ve vyřezávání ovoce a zeleniny
  • cukrářské soutěže