cs en de

Fotogalerie

kategorie

Vánoční výstava 2023 13. Prosinec 2023 Vánoční výstava 2023

Ve středu 13. 12. proběhl na naší škole Den otevřených dveří s Vánoční výstavou, kdy se naše škola otevřela veřejnosti. Zájemci o studium se mohli podívat na aktivity jednotlivých oborů a ostatní si mohli vyzkoušet workshop, ochutnat výrobky z dílen našich žáků nebo jen prostě nasát vánoční atmosféru.

Exkurze Londýn 2023 04. Prosinec 2023 Exkurze Londýn 2023

V úterý ráno jsme šťastně přijeli a hned se vydali objevovat krásy Londýna. Po návštěvě nultého poledníku jsme se lodí přesunuli do City, navštívili jsme Tower a viděli korunovační klenoty. Užili jsme si vyhlídku na místní mrakodrapy a ochutnali vyhlášené Fish&chips. Druhý den našeho pobytu v Londýně jsme navštívili Natural History Museum, viděli jsme Albert Hall a Albert Memorial. Po procházce v Kensington Gardens jsme se přesunuli na Oxford Street a užívali jsme si vánoční atmosféru. Náš poslední den začal u Buckingham Palace. Krále, který byl doma, jsme ale neviděli ?. Prošli jsme se kolem Westminster Abbey a Westminster Palace a užili si jízdu na London Eye. Následovalo Leicester Square, Chinatown, Piccadilly Circus a rozloučení. Těšíme se na další výlet.

Lyžování na rakouském ledovci 2023 27. Listopad 2023 Lyžování na rakouském ledovci

Opět po roce jsme vyrazili se studenty 4. ročníku sportovního managementu na lyžařský kurz na Stubai (rakouský ledovec). Cesta byla bezproblémová a přivítala nás pravá zima. Hned 1.den na svahu jsme začali pracovat na zlepšování lyžařských dovedností. Třetí den se nám zatáhlo a sněžilo, ale ani to nám nevadilo při lyžování, potrénovali jsme jízdu v hlubším sněhu. Další den už byl celý slunečný a měli jsme ideální mrazivé podmínky.

Roadshow ZŠ Na Kopcích 07. Listopad 2023 Roadshow ZŠ Na Kopcích

Náš třetí výjezd na Roadshow na ZŠ Na Kopcích v Třebíči, kde prezentujeme naši školu a naše obory. Žáci si také mohou vyzkoušet různé aktivity. Podívejte se, jak jim to šlo.

AR Junior 2023 v Českých Budějovicích 03. Listopad 2023 AR Junior 2023 v Českých Budějovicích

Z celostátní soutěže AR Junior 2023 v Českých Budějovicích se vracíme domů s třemi místy, 1. místo Zdena Pol'omská z AD3 - Dárkovým balení, 2. místo Kateřina Jurková z AD2 - Písmo ručně psané, 2. místo Tereza Čermáková - Kresba zátiší. Marie Pešková z AD3 se umístila na krásném 6. a 9. místě v kategorii Maketa výkladní skříně, Elen Pešková z AD3 získala 8. místo za Obal na parfém a Klára Sobotková se umístila také na krásném 8. místě za Plakát. V celkovém počtu 14 škol. Holkám velice gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

2. místo v basketbalu dívek 01. Listopad 2023 2. místo v basketbalu dívek

Dne 1. 11. 2023 se naše škola ujala pořadatelství okresního kola v basketbale dívek. Turnaje se zúčastnily čtyři třebíčské střední školy, včetně naší školy. Po rozlosování bylo našim prvním soupeřem Gymnázium Třebíč. Zpočátku vyrovnaný herní zápas zanedlouho ukázal na herně kvalitnějšího soupeře, Gymnázium se později stalo i vítězem celkovým. Další vývoj turnaje už byl však v naší režii. Nejprve jsme porazili Střední školu veterinární, zemědělskou a zdravotnickou a v posledním zápase pak i Střední školu stavební. Celkové 2. místo pro nás tedy bylo nečekaným úspěchem, za což holkám patří gratulace i poděkování za vzornou reprezentaci školy. Mgr. Lubomír Kučera

Den otevřených dveří 19. Říjen 2023 Den otevřených dveří

Děn otevřených dveří na naší škole 19. 10. 2023

Erasmus Days 2023 11. Říjen 2023 Erasmus Days 2023

Workshopy a přehlídka programu Erasmus+, kde stážisti a euroučni předávali své poznatky a zkušenosti ostatním.

Dýňobraní 07. Říjen 2023 Dýňobraní

Naši školu zde prezentoval obor Kadeřnice s malováním na obličej, obor Hotelnictví s vyřezáváním podzimní zeleniny a ovoce a obor Cukrář s nabídkou dýňového džusu, cheesecaku, dýňových placek, a dýňových lívanců, ... Měli jsme i skvělou dýňovou polévku, kterou pro vás uvařili naši žáci oboru Kuchař-číšník.

Den města Třebíč 16. Září 2023 Den města Třebíč

Den města Třebíč kde naše cukrářky připravovaly bramborové pekáče nebo lívance dvou druhů.