cs en de

Fotogalerie

Valentýnské darování krve - 13. ročník 13. Únor 2020 Valentýnské darování krve - 13. ročník

Pod tradičním mottem „ Srdce pro lásku, krev pro život“ se již potřinácté studenti celé naší školy rozhodli pro darování krve. Zájem mezi studenty byl tak vysoký, že potenciální dárci museli být rozděleni do dvou skupin a darování krve proběhlo v termínech 13. a 14. února 2020. Letošní dárcovství bylo opět velmi úspěšné. Na třebíčskou transfuzní stanici se dostavilo 33 našich studentů a k odběru krve mohlo být přijato 26.

20. výročí otevření restaurace a kadeřnictví v Náměšti nad Oslavou 22. Listopad 2019 20. výročí otevření restaurace a kadeřnictví v Náměšti nad Oslavou

V pátek 22. 11. 2019 se konalo slavnostní setkání pracovníků školy a vzácných hostů u příležitosti 20. výročí otevření restaurace a kadeřnictví pro veřejnost v Náměšti nad Oslavou.

Přednáška o třebíčském starostovi Josefu Vaňkovi 08. Listopad 2019 Přednáška o třebíčském starostovi Josefu Vaňkovi

V pátek 8. listopadu vyslechli žáci tříd OA2A, OA2B a CR2 přednášku, která byla pozoruhodná hned ze dvou důvodů. Prvním důvodem je fakt, že přenášející byla studentka jen o málo starší než naslouchající žáci. Druhým důvodem byla skutečnost, že tématem přednášky byla místní historie a především osobnost meziválečného třebíčského starosty Josefa Vaňka. Právě o něm zpracovala slečna Sabina Lászlová ojedinělou publikaci a před naše žáky předstoupila se zajímavým výkladem o jeho soukromém a hlavně pracovním životě, o počinech, které během svého působení v Třebíči vykonal, o dobových poměrech a celkové atmosféře v našem městě v období mezi světovými válkami. Žáci tak měli možnost dozvědět se mnoho zajímavostí o tehdejší komunální politice, o významných lidech, kteří ovlivňovali dění v našem městě, a především o projektech, které byly zrealizovány právě v době, kdy Josef Vaněk zastával funkci starosty. Na odkazy jeho práce narážíme v našem současném životě téměř každý den, a proto je důležité, aby si mladí lidé tyto věci uvědomovali, všímali si jich a vážili si práce svých předků.

Žena regionu a náš fotokoutek 03. Říjen 2019 Žena regionu a náš fotokoutek

Náš oblíbený fotokoutek zavítal na tradiční akci pořádanou Krajem Vysočina - Žena regionu.

Valentýnské darování krve 14. Únor 2019 12.ročník - Valentýnské darování krve

Pod tradičním mottem „ Srdce pro lásku, krev pro život“ se již podvanácté studenti celé naší školy rozhodli pro darování krve. Zájem mezi studenty byl tak vysoký, že potenciální dárci museli být rozděleni do dvou skupin a darování krve proběhlo v termínech 13. a 14. února 2019. Letošní dárcovství bylo opět velmi úspěšné. Na třebíčskou transfuzní stanici se dostavilo 42 našich studentů a k odběru krve mohlo být přijato 28.

Biatlon NMNM 20. Prosinec 2018 Biatlon NMNM

Od čtvrtka 20. 12. 2018 do neděle 23. 12. 2018 se naše škola v rámci promo týmu Kraje Vysočina účastnila Světového poháru v biatlonu v NMNM. Naši žáci zajišťovali fungování fotokoutu pro návštěvníky. Akce to byla více než vynikající. Děkujeme všem fotícím i vyfoceným a třeba zase příště...

Mikuláš 05. Prosinec 2018 Mikuláš

Popisek nebyl vložen.

Den otevřených dveří a prezentace partnerů 27. Listopad 2018 Den otevřených dveří a prezentace partnerů

Dne 27. 11. 2018 proběhl na naší škole Den otevřených dveří s prezentací našich partnerů. Podívejte se na sadu fotek a zkuste nasát atmosféru, která tu zavládla. Ve fotografiích naleznete nejenom záběry z prezentací, ale i z činností našich žáků, tak jak se je snažili zprostředkovat všem návštěvníkům. Velice děkuji všem návštěvníkům a také každému, kdo se podílel na přípravě a průběhu dne otevřených dveří.

Veletrh vzdělávání Jihlava 09. Listopad 2018 Veletrh vzdělávání Jihlava

V pátek jsme zavítali na veletrh vzdělávání do Jihlavy. Velkému množství návštěvníků jsme poskytli detailní informace o našich studijních a učebních oborech. Tradiční ukázky jednotlivých oborů letos okořenila přítomnost našeho projektu Fotoccina.

Veletrh vzdělávání Žďár nad Sázavou 08. Listopad 2018 Veletrh vzdělávání Žďár nad Sázavou

Naše škola se účastnila tradičního veletrhu vzdělávání ve Žďáru nad Sázavou. Návštěvníkům jsme přivezli ukázat naše tradiční dovednosti v oblasti gastronomie, něco z umění našich grafiků a designéru a nechybělo tentokrát ani Fotoccino.