cs en de

Fotogalerie

Roadshow ZŠ Myslibořice a Den země 12. Duben 2019 Roadshow ZŠ Myslibořice a Den země

Naši Roadshow po základních školách jsme zakončili až nyní a to v Myslibořicích. Zde jsme již tradičně součástí Dne země, který probíhá v celé škole. Opět jsme dovezli naše dovednosti až k dětem na základní školu a tentokrát jsme přidali ještě Fotoccino, samozřejmě jsme nevařili kávu, ale kakao. Děkujeme za krásnou akci.

Německý projektový týden 10. Prosinec 2018 Německý projektový týden

10.12. - 14. 12. 2018 proběhl na naší škole intenzivní kurz německého jazyka určený studentům 3. ročníků studijních oborů, který byl pořádán ve spolupráci s Österreich Institutem Brno a za sponzorské podpory firmy MANN + HUMMEL.

ROZHODUJ O EVROPĚ 13. Listopad 2018 ROZHODUJ O EVROPĚ

13. listopadu 2018 se vybraní žáci z tříd CR2, OA3 a OA2B zúčastnili interaktivního vzdělávacího projektu "ROZHODUJ O EVROPĚ - STAŇ SE NA DEN TVŮRCEM EVROPSKÉ POLITIKY", jehož cílem je přispět ke zvýšení účasti mladých lidí na veřejném dění prostřednictvím jejich zapojení do dialogů o politice a společenských otázkách. Seminář se skládal ze dvou částí – zjednodušené simulace jednání institucí EU a debaty s odborníky a dalšími osobnostmi veřejného života z regionu. Žáci měli možnost vyzkoušet si schopnost argumentovat a obhájit své názory před studenty i odborníky a získat tím nové zkušenosti. Studenti naši školu vzorně reprezentovali a v silné konkurenci dalších středních škol se rozhodně neztratili.

Roadshow ZŠ Kpt. Jaroše Třebíč 21. Listopad 2018 Roadshow ZŠ Kpt. Jaroše Třebíč

Další velkou Třebíčskou školou, kterou jsme s naší Roadshow navštívili byla ZŠ Kpt. Jaroše. Čekalo na nás tradiční velmi příjemné prostředí a natěšení žáci, kteří si vyzkoušeli vše, co jsme sebou přivezli. Děkujeme opět za možnost k vám přijet a těšíme se zase za rok.

Roadshow ZŠ Václavské náměstí 20. Listopad 2018 Roadshow ZŠ Václavské náměstí

20. 11. 2018 jsme navštívili další školu přímo u nás v Třebíči. Tentokrát to byla základní škola na Václavském náměstí. Čekal na nás tradiční nával na chodbě školy a velký zájem dětí všech věkových kategorií. Díky za příjemnou návštěvu!

Roadshow ZŠ Čáslavice 14. Listopad 2018 Roadshow ZŠ Čáslavice

Jako každým rokem, tak i letos jsme navštívili základní školu v Čáslavicích. Naši studenti ukázali žákům 7. - 9. ročníků všechno co umí a užili jsme si společně 2 vyučovací hodiny. Děkujeme!

Roadshow ZŠ Brtnice 02. Listopad 2018 Roadshow ZŠ Brtnice

Páteční dopoledne patřil náš čas žákům na základní škole v Brtnici. Opět jsme dovezli téměř to nejlepší z našich novinek a předvedli žákům naše dovednosti. Představili jsme žákům všechny naše studijní a učební obory a doufáme, že se z některými z vás potkáme u nás ve škole. Děkujme!

Roadshow ZŠ Týnská 06. Listopad 2018 Roadshow ZŠ Týnská

V úterý 6. 11. 2018 jsme zavítali na základní školu Týnská v Třebíči. Naši žáci předvedli žákům 8. a 9. ročníků své dovednosti a poskytli jsme žákům veškeré informace i našich studijních a učebních oborech. Děkujeme i u vás to bylo parádní a těšíme se zase na další setkání!

Roadshow ZŠ Okříšky 01. Listopad 2018 Roadshow ZŠ Okříšky

Další zastávkou naší Roadshow byly Okříšky nedaleko Třebíče. I zde bylo plno natěšených žáků základní školy a my děkujeme za možnost strávit u vás pěkné dopoledne.

Angličtina ve výuce odborných předmětů 09. Listopad 2018 Angličtina ve výuce odborných předmětů

I v letošním školním roce pokračuje naše škola v realizaci projektu 2017-1-CZ01-KA101-034945 programu Erasmus Plus, v kterém se učitelé odborných předmětů připravují na vedení některých svých hodin v anglickém jazyce. V rámci přípravy se v loňském školním roce účastnili jazykového kurzu a v době letních prázdnin vycestovali na jazykové kurzy do Velké Británie. Na konci prázdnin vybraní zástupci za obory cestovní ruch, hotelnictví a obchodní akademie navštívili finské školy, kde se mohli seznámit s metodikou výuky odborných předmětů v anglickém jazyce. V současnosti učitelé zapojení do projektu chystají materiály do výuky, aby byli ve školním roce 2018/2019 připraveni do svých hodin zapojit metodu CLIL, která využívá znalosti cizího jazyka pro výuku ostatních předmětů.