cs en de

26. Leden 2021Úspěch žáků - S Vysočinou do Evropy

Obrovský úspěch studentů naší školy v letošním kole soutěže S Vysočinou do Evropy

Již tradičně se naše škola účastní této vědomostní soutěže, kterou pro studenty středních škol Kraje Vysočina pořádá krajský úřad. První část, korespondenční, se skládala z 5 kol ze kterých bylo vybráno 30 nejšikovnějších studentů pro finálové kolo, které se bude konat v Jihlavě. Z několik set soutěžících (z naší školy se do soutěže registrovalo 100 studentů oboru cestovní ruch) se mezi třicítku nejúspěšnějších letos dostalo 6 žáků naší školy. Nyní je čeká zpracování prezentace v angličtině o turistických zajímavostech kraje, kterou po úspěšném absolvování testu, rovněž v angličtině, mají možnost prezentovat přímo v Jihlavě a vyhrát zajímavé ceny - jazykový kurz v Anglii, notebook, power banku apod. A kdo jsou ti úspěšní z naší školy? Jiří z CR1, Denisa a Ludmila z CR2,  Dana z CR3 a  Michal a Matyáš z CR4. Za vzornou reprezentaci školy studentům gratulujeme a přejeme další úspěchy ve finálovém kole.