cs en de

Fotogalerie

Krajské kolo ve volejbalu dívek 15. Prosinec 2015 Krajské kolo ve volejbalu dívek

V úterý 15. 12. 2015 se děvčata z naší školy zúčastnila krajského kola ve volejbalu ve Žďáru nad Sázavou. V silné konkurenci 6 škol z kraje Vysočina si ve skupině vybojovala 2. místo. V boji o 3. a 4. místo s Gymnáziem Jihlava zvítězila větší bojovnost našich děvčat. Celkové pořadí krajského finále : 1. Gymnázium Žďár n. S., Neumannova 2 2. Bigy Žďár nad Sázavou, U Klafárku 3 3. OA a HŠ Třebíč, Sitorčí 4 4. Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1 5. Gymnázium Humpolec, Komenského 147 6. Akademie-VOŠ, Gymn. A SOŠUP Světlá n. S., Sázavská 547

Středoškolský pohár ve florbalu dívek 2015 09. Prosinec 2015 Středoškolský pohár ve florbalu dívek 2015

Dívky OA a HŠ Třebíč se zúčastnily dne 9.12.2015 středoškolského poháru ve florbalu. Pro velký zájem jsme vytvořili 2 družstva. Družstvo označené jako "A" vybojovalo pěkné 4. místo a družstvo označené jako "B" vybojovalo vynikající 1. místo v silné konkurenci dalších 5 týmů a postoupilo do krajského finále do Jihlavy.

Okresní kolo v basketbalu dívek 27. Listopad 2015 Okresní kolo v basketbalu dívek

V pátek 27. listopadu byla Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč pořadatelem okresního kola v basketbalu dívek. Soutěže se zúčastnila čtyři nejlepší družstva našeho okresu. Náš mladý tým si nekladl přehnané cíle, chtěli jsme spíše sbírat zkušenosti a v ideálním případě se porvat o nějakou z medailí. V prvním zápase jsme se střetli s favorizovaným Gymnáziem Třebíč. Děvčata ale podala vynikající výkon a zvítězila vysoko 13:4. V druhém utkání jsme prohráli po velkém boji s Gymnáziem Moravské Budějovice 10:13. Vše tak nasvědčovalo tomu, že obsadíme pěkné druhé místo. V zápase obou gymnázií však zvítězilo to třebíčské a tabulka se tak řádně zamotala. Pokud bychom v posledním utkání porazili tým SPŠ technické o osm bodů, byli bychom vítězi celého turnaje. Nebyl to rozhodně úkol nesplnitelný, jelikož naše soupeřky oba své zápasy prohrály o více než deset bodů. Těsně před koncem prvního poločasu jsme vedli 10:0 a vypadalo to, že velké překvapení je na spadnutí. Basketbalový Bůh však měl jiné plány! Stav 10:4 po polovině zápasu vypadal stále velmi nadějně, v druhém poločase nám však chybělo štěstí v zakončení a naopak soupeřkám se povedlo téměř vše, což korunovaly třemi trojkami v řadě. Zápas jsme nakonec prohráli 12:13 a z prvního místa jsme klesli na čtvrté. Takový je bohužel sport, naše děvčata však zaslouží pochvalu, odehrála pět vynikajících poločasů, jeden nepovedený je však stál kvalitní umístění.

Středoškolský pohár v basketbalu chlapců 19. Listopad 2015 Středoškolský pohár v basketbalu chlapců

Žáci OA a HŠ Třebíč se zúčastnili dne 19.11.2015 Středoškolského poháru v basketbalu chlapců, kde obsadili celkové 4. místo.

Okresní kolo ve volejbalu dívek 10. Listopad 2015 Okresní kolo ve volejbalu dívek

Okresní kolo ve volejbalu dívek základních a středních škol proběhlo v úterý 10. 11. 2015 v tělocvičně Otmarova. Naše škola se umístila na prvním místě a vybojovala si postup do krajského kola, které se uskuteční ve Žďáru nad Sázavou.

Okresní přebor středních a základních škol ve stolním tenise 23. Říjen 2015 Okresní přebor středních a základních škol ve stolním tenise

Žáci OA a HŠ Třebíč se v pátek 23. října 2015 zúčastnili okresního přeboru středních a základních škol ve stolním tenise. Ze středních škol se v kategorii VI.B - chlapci zúčastnili: Katolické gymnázium, OA a HŠ Třebíč, Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice a SPŠ Třebíč. Naši žáci se v soutěži družstev umístili na 4. místě.

Sportovní turnaj 27. Duben 2015 Sportovní turnaj

V úterý 27. dubna 2015 jsme se jako škola zúčastnili sportovního turnaje, který pořádal studentský parlament města Třebíč. Ve volejbalu jsme skončili na 3. místě a v sálové kopané jsme skončili na 2. místě.