cs en de

Fotogalerie

Okresní kolo ve florbalu 01. Prosinec 2017 Okresní kolo ve florbalu

V pátek 1. prosince 2017 se naše florbalistky zúčastnily okresního kola ve florbalu, které vyhrály. Nyní je již potřetí v řadě čeká krajské kolo v březnu 2018.

Středoškolský pohár ve florbalu 05. Prosinec 2017 Středoškolský pohár ve florbalu

V úterý 5. prosince pořádala naše škola středoškolský pohár ve florbalu. Sedm zúčastněných týmů a téměř 100 hráčů činí z turnaje jednu z největších akcí pod záštitou AŠSK. Naši hráči přes velmi dobré výkony, kdy v turnaji ani jednou neprohráli, obsadili "až" čtvrté místo. Nejprve jsme uhráli cennou remízu s obhájci titulu a pozdějšími vítězi turnaje ze SPŠ, následně jsme zvítězili 4:0 se Střední školou zemědělskou a v posledním důležitém utkání skupiny jsme 2:0 porazili Gymnázium Moravské Budějovice. Jen vinou horšího skóre jsme obsadili druhé místo ve skupině, což znamenalo zápas o celkové třetí místo. Vyrovnaný zápas s třebíčským gymnáziem skončil 2:2, v rozhodujících samostatných nájezdech jsme prohráli nejtěsnějším rozdílem 0:1. I tak je třeba žáky pochválit za důstojnou reprezentaci naší školy.

Krajské kolo v basketbalu 29. Listopad 2017 Krajské kolo v basketbalu

Po vítězství v okresním kole se naše dívky zúčastnily ve středu 29. listopadu krajského finále v Pelhřimově. I vinou některých zranění naše družstvo nemělo proti týmům s většinou hráček hrajících basketbal závodně příliš šancí. Získané zkušenosti však mohou pomoci v příštích letech.

Naši basketbalisté zkompletovali cenné kovy 09. Listopad 2017 Naši basketbalisté zkompletovali cenné kovy

Po úterním vítězném představení našich basketbalistek jsme se ve čtvrtek 9. listopadu zúčastnili středoškolského turnaje 3x3, přezdívaného streetball. Tato soutěž byla tentokrát určena mladším hráčům a hráčkám ročníku 2000 a mladším. Nově utvořená družstva tak šla do turnaje spíše s cílem získávat zkušennosti. Chlapci příjemně překvapili třetím místem. Děvčata po porážce v prvním utkání s pořádajícím gymnáziem si už také velké ambice nedělala. Ovšem turnaj měl doslova infarktové vyvrcholení. Po vysokém vítězství nad SŠ stavební jsme se těšili ze druhého místa. "Stavařky" ovšem zabraly a košem v poslední vteřině porazily tým gymnázia. Při rovnosti bodů rozhodovalo skóre, to jsme měli s gymnáziem naprosto stejné i v minitabulce, rozhodovat tak musel dodatečný zápas. Ve skvělé kulise skončilo i první prodloužení remízou, ve druhém prodloužení měly nakonec více sil hráčky Gymnázia Třebíč. Naše děvčata po bojovném výkonu zkompletovala po úterním zlatu a chlapeckém bronzu medailovou sbírku druhým místem. Oběma týmům gratulujeme!

Děvčata vítězkami okresního kola v basketbalu 07. Listopad 2017 Děvčata vítězkami okresního kola v basketbalu

V úterý 7. listopadu se v tělocvičně Obchodní akademie a Hotelové školy Třebíč uskutečnilo okresní kolo středních škol v basketbalu. Ve velmi vyrovnaném turnaji se naše děvčata po několika smolných letech konečně dočkala vítězství, kdy v konkurenci pěti týmu bez porážky celý turnaj vyhrála před SŠ stavební a třebíčským gymnáziem. Družstvo ve složení Magdalena Keilová, Žaneta Macková, Michaela Dohnalová, Eva Vrtalová, Petra Břinková a Eliška Břinková si tak po zásluze zajistilo postup do krajského finále v Pelhřimově.

Středoškolské kolo v basketbalu 23. Říjen 2017 Středoškolské kolo v basketbalu

Žáci OA a HŠ Třebíč se zůčastnili dne 23.10.2017 Středoškolského poháru v basketbale chlapců. Turnaj jsme zahájili proti družstvu Gymnázia Třebíč, které jsme potrápili a těsně prohráli v koncovce o 3 body, dále s družstvem Střední školy stavební jsme hráli opět pohledný basketbal a opět prohráli až v poslední minutě o 4 body. Na závěr jsme hráli s týmem z Moravských Budějovic a toto utkání v podstatě o 3. místo jsme jasně vyhráli. Turnaj nakonec vyhráli chlapci ze Střední školy stavební.

Krajské kolo v přespolním běhu 24. Říjen 2017 Krajské kolo v přespolním běhu

Žákyně sportovního managementu se zúčastnily Krajského kola v přespolním běhu ve Žďáru nad Sázavou a vybojovaly 6. místo.

Pohár Josefa Masopusta 17. Říjen 2017 Pohár Josefa Masopusta

Družstvo chlapců z OA a HŠ Třebíč reprezentovalo naší školu na Poháru Josefa Masopusta v kopané dne 17.10.2017. Turnaj byl rozlosován do dvou skupin po třech účastnících. První zápas jsme remizovali s družstvem Gymnázia Třebíč a druhý zápas jsme prohráli se Střední zemědělskou školou 1:0. Zápas o 5.místo se nehrál a tak jsme se umístili na děleném 5.místě spolu s Katolickým gymnáziem Třebíč.

Přespolní běh 02. Říjen 2017 Přespolní běh

V pondělní 2. října se v Libušině údolí uskutečnil středoškolský pohár v přespolním běhu, jehož pořadí se určuje součtem umístění čtyř nejlepších závodníků jednotlivých družstev. Jelikož je závod postupový až na mistrovství světa, byl určen studentům ročníku 2000 a mladším. Z tohoto důvodu nás reprezentovalo družstvo výhradně složené z nově otevřeného oboru - sportovní management. Z důvodu nemoci tří dívek nakonec děvčata doplnily spolužačky z oboru veřejná správa. Chlapci ze sebe na trati nevyždímali maximum, na lepší než čtvrté místo jejich výkon nestačil. O poznání lépe běžely dívky, které nestačily pouze na vítězné Gymnázium Třebíč. Individuálně se blýskla především Gabriela Jančíková, která byla dokonce nejrychlejší ze všech závodnic! Především její výkon pomohl dívkám k postupu na krajské kolo do Žďáru nad Sázavou.

Středoškolský pohár v atletice 20. Září 2017 Středoškolský pohár v atletice

Ve středu 20. září se uskutečnil na atletickém stadionu TJ Spartak Třebíč středoškolský pohár v atletice, kterého se zúčastnila i naše škola. Především děvčata pomýšlela minimálně na medailová umístění. Bohužel, vinou zranění, nemoci či studijních povinností chyběly tři nejlepší atletky z minulého roku, několik opor také ukončilo studium. Příležitost tak dostalo mladí, především z řad nově otevřeného sportovního managementu. Děvčata nakonec svojí bojovností a výborným výkonem v závěrečné štafetě vybojovala velmi pěkné třetí místo ze šesti zúčastněných škol. Chlapci pak skončili jen jedno místo pod stupni vítězů. Čtvrté místo že šesti škol je pro náš mladý tým také vcelku pozitivní a s optimismem tak můžeme vyhlížet příští ročník.