cs en de

Fotogalerie

Předávání maturitních vysvědčení 09. Červen 2016 Předávání maturitních vysvědčení

Předávání maturitních vysvědčení

Závěrečné zkoušky učebních oborů 07. Červen 2016 Závěrečné zkoušky učebních oborů

Závěrečné zkoušky učebních oborů

Maturitní zkoušky oboru obchodní akademie 22. Květen 2016 Maturitní zkoušky oboru obchodní akademie

Ve třetím a čtvrtém květnovém týdnu se konaly ústní maturitní zkoušky oboru obchodní akademie. Maturanti velmi úspěšně prokazovali své znalosti z českého jazyka a literatury, anglického jazyka, ekonomiky a účetnictví. Všem úspěšným maturantům blahopřejeme ke složení jejich zkoušky z dospělosti.

Praktická maturita HT4 26. Duben 2016 Praktické maturitní zkoušky HT4

Dnes se konaly v prostorách školy praktické maturitní zkoušky oboru HT4 za účasti vedení školy, učitelů a především rodičů žáků, kteří ochutnávali veškeré dobroty pro ně připravené. Bylo to opravdu vynikající, můžete trochu "ochutnat" na fotkách.

Praktické maturitní zkoušky CR4 20. Duben 2016 Praktické maturitní zkoušky CR4

Praktické maturitní zkoušky CR4 již začaly včera 20.dubna 2016. První den studenti průvodcovali v Třebíči, dnes je čeká Brtnice a Jihlava, v pátek zase Náměšť nad Oslavou. Druhý den praktických maturitních zkoušek probíhal v Jihlavě a Brtnici. Společně jsme kráčeli po stopách stříbra, podívali se na místa, kde sídlili konšelé, dle v muzeích vystavených vysvědčení zjistili, že Gustav Mahler ani Josef Hoffmann nebyli příliš vzorní studenti, a také jsme si prošli kulturní promenádu a navštívili zámek v Brtnici. Třetí den praktických maturitních zkoušek probíhal v Náměšti nad Oslavou a na židovském hřbitově v Třebíči, kde jsme dostali Hamanovy uši . V pondělí 25.4.2016 se průvodcovalo kromě češtiny také v anglickém jazyce. Bára, Lenka i Denisa předvedly velmi dobrou znalost anglického jazyka i zásad průvodcování. Karel se ve "stínadlech" pohyboval jako Rychlonožka, Dáša nás v rozvážném tempu provedla synagogou a Nikol úspěšně zvládla hordu turistů v domě Seligmana Bauera.