cs en de

Fotogalerie

Adventní jarmark města Třebíč 05. Prosinec 2016 Adventní jarmark města Třebíč

Dne 5. 12. 2016 se uskutečnil již 6. ročník Adventního jarmarku města Třebíč a poskytovatelů sociálních služeb. Akce se konala v budově radnice Městkého úřadu Třebíč. Návštěvníkům se podával tradiční punč, který připravily žákyně oboru cukrář Alena Jurková a Zuzana Benáčková pod vedením UOV Heleny Lapešové.

Barevné Vánoce Kraje Vysočina 08. Prosinec 2016 Barevné Vánoce Kraje Vysočina

Naše škola se opět zúčastnila Barevných Vánoc na Kraji Vysočina v Jihlavě. Tentokrát jsme nejenom balili dárky pro všechny návštěvníky, ale měli jsme připravený i fotokoutek. Zde se mohli všichni nechat vyfotit s tradičními vánočními rekvizitami.

Cambridge PARK 06. Říjen 2016 Cambridge P.A.R.K.

Na naší škole právě probíhají semináře pořádané akreditovaným zkouškovým centrem Cambridge P.A.R.K. Brno

Minifestival řemesel Jihlava - City Park a náměstí 22. Září 2016 Minifestival řemesel Jihlava - City Park a náměstí

Poslední zastávkou Minifestivalu řemesel byla Jihlava. Dělo se toho mnoho na náměstí i v City parku. Naši studenti předváděli opět naše řemesla. Přišlo velké množství studentů, dětí i dospělých. Věřím, že se všichni měli na co dívat a užili si to jako my. Náš stánek navštívila i Blanka Matragi a moc ji zaujalo vyřezávání z ovoce a zeleniny. Poděkování patří všem studentům i pedagogům za super práci po celé tři dny v Jihlavě.

Minifestival řemesel Jihlava - City Park 20. Září 2016 Minifestival řemesel Jihlava - City Park

Dnes jsme s minifestivalem řemesel navštívili poprvé Jihlavu - City Park, předváděli jsme naše dovednosti grafické a gastro.

Minifestival řemesel Třebíč 15. Září 2016 Minifestival řemesel Třebíč

Dnes jsme s minifestival řemesel navštívili naše domácí hřiště, předváděli jsme naše dovednosti na náměstí v Třebíči. Děkujeme všem návštěvníkům a věříme, že jste si užili krásný den s našimi řemesly.

Minifestival řemesel Telč 12. Září 2016 Minifestival řemesel Telč

Včera proběhl v Telči v Panském dvoře první z minifestivalu řemesel. Počasí vyšlo na jedničku a pokud jste se za námi nestihli nebo nemohli přijít podívat, nevadí. Ve čtvrtek 15. 9. 2016 pokračujeme na náměstí v Třebíči.

Výstava v Muzeu Vysočiny Třebíč 22. Srpen 2016 Výstava v Muzeu Vysočiny Třebíč

Výstava v Muzeu Vysočiny Třebíč, pro kterou jsme se studenty vytvářeli grafickou značku. Byla vybrána značka Kateřiny Pavelcové, která je použita jako výtvarný motiv prolínající se celou výstavou. Gratulujeme, výborná práce!

Návštěva prezidenta České republiky Miloše Zemana 30. Červen 2016 Návštěva prezidenta České republiky Miloše Zemana

Při příležitosti návštěvy prezidenta České republiky v Třebíči zajišťovali žáci naší školy obsluhu při slavnostním obědě.