cs en de

Fotogalerie

Biatlon NMNM 20. Prosinec 2018 Biatlon NMNM

Od čtvrtka 20. 12. 2018 do neděle 23. 12. 2018 se naše škola v rámci promo týmu Kraje Vysočina účastnila Světového poháru v biatlonu v NMNM. Naši žáci zajišťovali fungování fotokoutu pro návštěvníky. Akce to byla více než vynikající. Děkujeme všem fotícím i vyfoceným a třeba zase příště...

Mikuláš 05. Prosinec 2018 Mikuláš

Popisek nebyl vložen.

Den otevřených dveří a prezentace partnerů 27. Listopad 2018 Den otevřených dveří a prezentace partnerů

Dne 27. 11. 2018 proběhl na naší škole Den otevřených dveří s prezentací našich partnerů. Podívejte se na sadu fotek a zkuste nasát atmosféru, která tu zavládla. Ve fotografiích naleznete nejenom záběry z prezentací, ale i z činností našich žáků, tak jak se je snažili zprostředkovat všem návštěvníkům. Velice děkuji všem návštěvníkům a také každému, kdo se podílel na přípravě a průběhu dne otevřených dveří.

Veletrh vzdělávání Jihlava 09. Listopad 2018 Veletrh vzdělávání Jihlava

V pátek jsme zavítali na veletrh vzdělávání do Jihlavy. Velkému množství návštěvníků jsme poskytli detailní informace o našich studijních a učebních oborech. Tradiční ukázky jednotlivých oborů letos okořenila přítomnost našeho projektu Fotoccina.

Veletrh vzdělávání Žďár nad Sázavou 08. Listopad 2018 Veletrh vzdělávání Žďár nad Sázavou

Naše škola se účastnila tradičního veletrhu vzdělávání ve Žďáru nad Sázavou. Návštěvníkům jsme přivezli ukázat naše tradiční dovednosti v oblasti gastronomie, něco z umění našich grafiků a designéru a nechybělo tentokrát ani Fotoccino.

Boris Kjulleněn - inspirativní návštěva 25. Říjen 2018 Boris Kjulleněn - inspirativní návštěva

Akademický malíř Boris Kjulleněn – milá inspirativní návštěva ve výuce RG2. Co jsme prožili? Osobní vyprávění, odpovědi na zvídavé otázky žáků, ukázky portrétování, tvorbu společného obrazu a hlavně skvělou atmosféru.Poselství od malíře: „Umění je stopa osobního prožitku. Základem pro tvorbu je: nebýt otrokem svého strachu, udělat první odvážnou linii a otevřít se, nebát se chyb – bez chyb není možný pokrok, tvořit s láskou, pro vlastní dobrý pocit, být otevřený k životu, umět se radovat ze života a dívat se na svět s údivem“.

Oslavy 100 let republiky - Počátky 26. Říjen 2018 Oslavy 100 let republiky - Počátky

V pátek 26. 10. 2018 se konala slanost ke 100. výročí republiky v obci Počátky. Ani zde nechyběl nás historický fotokoutek s dobovými rekvizitami a ve spolupráci s majitelem hotelu Modrá Hvězda jsme připravili pro návštěvníky nevšední zážitek. Děkujeme za pozvání a těšíme se na další spolupráci.

Prezentace na workshopu ECVET 24. Říjen 2018 Prezentace na workshopu ECVET

Naši žáci prezentovali své dovednosti v míchání nápojů na praktickém workshopu ECVET v Hodoníně. Nechyběla samozřejmě výborná káva s tiskem na mléčnou pěnu - Fotoccino. Děkujeme za pozvání a věříme, že pro všechny byla naše ukázka inspirací.

Den otevřených dveří - říjen 18. Říjen 2018 Den otevřených dveří - říjen

Dnes 18. 10. 2018 se konal na naší škole tradiční den otevřených dveří. V bodově na Sirotčí 4 se prezentovaly všechny obory, které se na naší škole vyučují. Byl to den plný předvádění, workshopů, ochutnávání, povídání a příjemného setkávání s rodiči a žáky, kteří se zajímají o studium na naší škole. Věřím, že každý našel co hledal a dozvěděl se všechny informace a těšíme se na další setkání s vámi. Děkuji také velice všem, kdo pomohli uspořádat dnešní akci!

Znáte Whisky TREBITSCH 09. Říjen 2018 Znáte Whisky TREBITSCH?

Děkujeme Ondřeji Chládkovi za poutavou přednášku pro žáky oboru kuchař – číšník. Je to pro naši školu velká čest a radost sdílet silný příběh našeho absolventa. http://www.ceskawhisky.cz/