cs en de

Fotogalerie

Adaptační kurzy 12. Září 2022 Adaptační kurzy

Od pondělí 12. září probíhají tradiční třídenní adaptační kurzy v Křižanově. Tentokrát pro všechny první ročníky, jako první začínají první ročníky oborů cestovní ruch a gastronomie a hotelový management.

Čtyři příběhy revoluce 01. Listopad 2019 Čtyři příběhy revoluce

V rámci výročí Sametové revoluce navštívila naši školu 1. listopadu nezisková organizace Post Bellum s kinopříběhem Čtyři příběhy revoluce. Studenti tříd CR3, OA3A a OA3B tak měli možnost zjistit, jak pamětníci vzpomínají na zlomové okamžiky svých životů a jak listopad 1989 vnímá student, příslušník Státní bezpečnosti nebo člen KSČ. Vzpomínky jednotlivých osob prokládal vysvětlením historického pozadí zkušený lektor a nechyběla ani závěrečná diskuse. Studenti si znovu připomněli důležité okamžiky našich ději a měli také možnost se k problematice vyjádřit.

Adaptační kurz 03. Září 2018 Adaptační kurz

Žáci 1. ročníků Obchodní akademie a Hotelové školy Třebíč absolvovali ve dnech 3. - 5. 9. 2018 adaptační kurz. Během tří dnů se žáci adaptovali na nový kolektiv, byli proškoleni vodní záchrannou službou v 1. pomoci a měli možnost si vyzkoušet lanové aktivity. Adaptační kurz byl zakončen netradičním orientačním během.