cs en de

Fotogalerie

Vánoční výstava 2023 13. Prosinec 2023 Vánoční výstava 2023

Ve středu 13. 12. proběhl na naší škole Den otevřených dveří s Vánoční výstavou, kdy se naše škola otevřela veřejnosti. Zájemci o studium se mohli podívat na aktivity jednotlivých oborů a ostatní si mohli vyzkoušet workshop, ochutnat výrobky z dílen našich žáků nebo jen prostě nasát vánoční atmosféru.

Den otevřených dveří a prezentace partnerských firem 28. Leden 2020 Den otevřených dveří a prezentace partnerských firem

V rámci dne otevřených dveří 28. 1. 2020 proběhla série přednášek našich partnerských firem. Jednotlivé přednášky byly zaměřeny pro žáky našich učebních i studijních oborů. Děkujeme všem zástupcům firem za jejich čas a zajímavé povídání. Poděkování patří: Relative design, THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ, TREBITSCH old town testillery, Adam's Bar & bistro, Matrix, Hairsevis, Barber Shop Men's Club, Vrátka z.s.

Vánoční výstava 20. Prosinec 2018 Vánoční výstava

Ve čtvrtek 20. 12. 2018 proběhla v naší škole tradiční Vánoční výstava. Jako vždy se jednalo o velmi povedenou akci. Děkujeme velkému množství návštěvníků a doufáme, že jste si to u nás moc užili a budeme se těšit někdy příště zase na viděnou.

VÁNOČNÍ VÝSTAVA 21. Prosinec 2017 VÁNOČNÍ VÝSTAVA

Ve čtvrtek 21. 12. 2017 proběhl 23. ročník VÁNOČNÍ VÝSTAVY. Letošním tématem byly Vánoce v Evropě. Děkujeme všem za návštěvu a doufáme, že se Vám u nás líbilo. Děkujeme i všem učitelům a žákům za jejich odvedenou práci.

Den otevřených dveří 19. Říjen 2017 Den otevřených dveří

Dne 19. října proběhl na naší škole tradiční den otevřených dveří, který se konal na budově Sirotčí 4. Prezentovali jsme veškeré naše studijní a učební obory formou workshopů, kde si všichni návštěvníci mohli vyzkoušet různá řemesla, dovednosti a znalosti. Děkujeme všem návštěvníkům a zájemcům o studiu za Vaši návštěvu a těšíme se na další setkání!

Vánoční výstava 21. Prosinec 2016 Vánoční výstava

Ve středu proběhla na půdě naší školy tradiční Vánoční výstava - Vánoce ve znamení zvěrokruhu. Mohli jste u nás vidět prezentaci prací žáků všech našich oborů Obchodní akademie, Hotelnictví, Cestovní ruch, Aranžér, Cukrář, Kadeřnice, Kuchař-číšník a Reprodukční grafik. Navíc proběhla soutěže barmanů, kadeřnické služby, vánoční zpívání, cizojazyčné prezentace, flambování a míchání nápojů. Děkujeme všem návštěvníkům za přízeň a přejeme krásné prožití Vánočních svátků.

Veletrh vzdělávání - Jihlava 11. Listopad 2016 Veletrh vzdělávání - Jihlava

Dnešní den jsme na přehlídce středních škol v Jihlavě.

Veletrh vzdělávání - Žďár nad Sázavou 10. Listopad 2016 Veletrh vzdělávání - Žďár nad Sázavou

Dnes jsme se vydali za podpory vydatného sněžení do Žďáru nad Sázavou, kde se konal další ze série veletrhů vzdělávání. Zájemců o studium všech oborů přišlo mnoho a mnoho a my jsme jim mohli ukázat naše dovednosti a řemesla. Děkuji celému našemu týmu za super reprezentaci naší školy. Zítra hurá na Jihlavu!

Den otevřených dveří 20. Říjen 2016 Den otevřených dveří

Na naší škole proběhl den otevřených dveří, bylo se opravdu na co dívat. Děkujeme všem učitelům a studentům za velký kus práce a věříme, že se program všem návštěvníkům líbil a dozvěděli jste se veškeré informace o Vašem oboru. Děkujeme také za příjemnou návštěvu paní radní Janě Fialové.