cs en de

Fotogalerie

Německý projektový týden 10. Prosinec 2018 Německý projektový týden

10.12. - 14. 12. 2018 proběhl na naší škole intenzivní kurz německého jazyka určený studentům 3. ročníků studijních oborů, který byl pořádán ve spolupráci s Österreich Institutem Brno a za sponzorské podpory firmy MANN + HUMMEL.

ROZHODUJ O EVROPĚ 13. Listopad 2018 ROZHODUJ O EVROPĚ

13. listopadu 2018 se vybraní žáci z tříd CR2, OA3 a OA2B zúčastnili interaktivního vzdělávacího projektu "ROZHODUJ O EVROPĚ - STAŇ SE NA DEN TVŮRCEM EVROPSKÉ POLITIKY", jehož cílem je přispět ke zvýšení účasti mladých lidí na veřejném dění prostřednictvím jejich zapojení do dialogů o politice a společenských otázkách. Seminář se skládal ze dvou částí – zjednodušené simulace jednání institucí EU a debaty s odborníky a dalšími osobnostmi veřejného života z regionu. Žáci měli možnost vyzkoušet si schopnost argumentovat a obhájit své názory před studenty i odborníky a získat tím nové zkušenosti. Studenti naši školu vzorně reprezentovali a v silné konkurenci dalších středních škol se rozhodně neztratili.

Roadshow ZŠ Kpt. Jaroše Třebíč 21. Listopad 2018 Roadshow ZŠ Kpt. Jaroše Třebíč

Další velkou Třebíčskou školou, kterou jsme s naší Roadshow navštívili byla ZŠ Kpt. Jaroše. Čekalo na nás tradiční velmi příjemné prostředí a natěšení žáci, kteří si vyzkoušeli vše, co jsme sebou přivezli. Děkujeme opět za možnost k vám přijet a těšíme se zase za rok.

Roadshow ZŠ Václavské náměstí 20. Listopad 2018 Roadshow ZŠ Václavské náměstí

20. 11. 2018 jsme navštívili další školu přímo u nás v Třebíči. Tentokrát to byla základní škola na Václavském náměstí. Čekal na nás tradiční nával na chodbě školy a velký zájem dětí všech věkových kategorií. Díky za příjemnou návštěvu!

Roadshow ZŠ Čáslavice 14. Listopad 2018 Roadshow ZŠ Čáslavice

Jako každým rokem, tak i letos jsme navštívili základní školu v Čáslavicích. Naši studenti ukázali žákům 7. - 9. ročníků všechno co umí a užili jsme si společně 2 vyučovací hodiny. Děkujeme!

Roadshow ZŠ Brtnice 02. Listopad 2018 Roadshow ZŠ Brtnice

Páteční dopoledne patřil náš čas žákům na základní škole v Brtnici. Opět jsme dovezli téměř to nejlepší z našich novinek a předvedli žákům naše dovednosti. Představili jsme žákům všechny naše studijní a učební obory a doufáme, že se z některými z vás potkáme u nás ve škole. Děkujme!

Roadshow ZŠ Týnská 06. Listopad 2018 Roadshow ZŠ Týnská

V úterý 6. 11. 2018 jsme zavítali na základní školu Týnská v Třebíči. Naši žáci předvedli žákům 8. a 9. ročníků své dovednosti a poskytli jsme žákům veškeré informace i našich studijních a učebních oborech. Děkujeme i u vás to bylo parádní a těšíme se zase na další setkání!

Roadshow ZŠ Okříšky 01. Listopad 2018 Roadshow ZŠ Okříšky

Další zastávkou naší Roadshow byly Okříšky nedaleko Třebíče. I zde bylo plno natěšených žáků základní školy a my děkujeme za možnost strávit u vás pěkné dopoledne.

Angličtina ve výuce odborných předmětů 09. Listopad 2018 Angličtina ve výuce odborných předmětů

I v letošním školním roce pokračuje naše škola v realizaci projektu 2017-1-CZ01-KA101-034945 programu Erasmus Plus, v kterém se učitelé odborných předmětů připravují na vedení některých svých hodin v anglickém jazyce. V rámci přípravy se v loňském školním roce účastnili jazykového kurzu a v době letních prázdnin vycestovali na jazykové kurzy do Velké Británie. Na konci prázdnin vybraní zástupci za obory cestovní ruch, hotelnictví a obchodní akademie navštívili finské školy, kde se mohli seznámit s metodikou výuky odborných předmětů v anglickém jazyce. V současnosti učitelé zapojení do projektu chystají materiály do výuky, aby byli ve školním roce 2018/2019 připraveni do svých hodin zapojit metodu CLIL, která využívá znalosti cizího jazyka pro výuku ostatních předmětů.

Roadshow ZŠ Benešova 31. Říjen 2018 Roadshow ZŠ Benešova

Ve středu na nás čekali žáci na základní škole Benešova v Třebíči. Přivítalo nás tradiční velmi příjemné prostředí, natěšení žáci a my jsme mohli nabídnout to nejlepší z našich oborů. Na žáky čekalo opět množství workshopů a opravdu se nestalo, aby bylo někde bez fronty! Děkujeme moc a budeme se zase těšit příště.